Welpen Shanti haalt insinge Ik !

Zaterdag hebben de meidenwelpen zich voor de tweede keer bezig gehouden met het insigne ik.
Tijdens de eerste opkomst mochten de nog niet geïnstalleerde leden de wet en belofte in hun eigen woorden uitleggen. De geïnstalleerde leden mochten gaan verzinnen hoe ze de nieuwe leden zich welkom voelden in de nieuwe groep. Vervolgens mochten allen leden hun droomberoep beschrijven en de weg erna toe. Een erg gezellige opkomst !
Tijdens de tweede opkomst mochten de welpen aan de leiding vertellen wat ze zo leuk aan scouting vinden. Waar ze het allerliefste op vakantie wilden enz. Vervolgens gingen we per nest een lied schrijven waarom scouting leuk en kei cool is. De resultaten zien jullie in de filmpjes !

 


Laat een reactie achter
*Dit zijn verplichte invulvelden. **Jouw emailadres zal niet worden misbruikt.


Copyright Scouting Deurne      Webdesign: Soulgood
  Privacybeleid