Roverscouts op kamp deel 1

Groeten uit Henlow, UK! De Roverscouts houden hun primitieve zomerkamp op Boyd Scout Center in Henlow. Het kamp heeft natuurlijk een Engels tintje! Zo kwam er al een heerlijke stoofpot van het kampvuur, hebben we een mooie tocht gelopen door een glooiend landschap met grote graanvelden (waarbij we natuurlijk een pub tegenkwamen) en hebben we een full English breakfast gehad. Komende dagen staat er nog een bezoek aan Londen, een gin distillery en een zwembad op het programma. Wij houden het nog wel even vol hier!

Zie alle foto’s van de roverscouts


Een reactie op “Roverscouts op kamp deel 1”

  1. Anita in 't Hulst heeft gereageerd op:

    3 augustus 2018 om 21:34

    Mooie foto’s. Leuk voor de open dag, wat Roverscouts doen.
    Samen op reis naar het buitenland.


Laat een reactie achter
*Dit zijn verplichte invulvelden. **Jouw emailadres zal niet worden misbruikt.


Copyright Scouting Deurne - Privacybeleid