Rookvrij spelen

Iedereen wil dat kinderen spelen in een gezonde en veilige omgeving. Zien roken, doet roken. Als kinderen anderen zien roken, lijkt dat normaal en misschien zelfs aantrekkelijk. Zeker als zij mensen zien roken naar wie zij opkijken, zoals leiding of ouders. Een rookvrij Scoutingterrein maakt roken minder normaal en daarmee minder aantrekkelijk voor kinderen. Bovendien wordt het schadelijke meeroken voorkomen. Zo beschermen we kinderen en zorgen we dat zij rookvrij opgroeien.
Met een rookvrije Scouting willen we graag het goede voorbeeld geven. Wat is jouw mening over een rookvrij Scouting Deurne?

Laat hieronder, anoniem, jouw stem horen door de volgende enquête in te vullen:

    Sta je open voor een rookvrije aanpak op Scouting Deurne?

    Moet hierin onderscheid gemaakt worden tussen De Muggenhof en Het Uilenbos?

    Rook je zelf?

    Copyright Scouting Deurne - Privacybeleid